Bluewoman Private

Hollywood Yıldızlarını Tahtından Etmeye Hazırlanan 12 Genç Oyuncu

Günümüz dünyasının standart güzellik algısı, pek çok isim tarafından eleştirilse de ne yazık ki bu algıdan arınmamız henüz mümkün değil gibi duruyor. Dolayısıyla sinema sektörü de dahil olmak üzere pek çok sektör “güzellik” üzerinden şekilleniyor. Hollywood’un en ünlü isimlerine bakarak bu durumu doğrulamamız mümkün! Tabii tahmin edebileceğiniz üzere konu güzellik olduğunda her an tahtınızdan edilebilirsiniz. 😏 Hem fiziksel benzerlikleri hem de başarılı oyunculuklarıyla ses getiren genç aktörleri sizler için araştırdık ve derledik. İşte Hollywood’un en ünlü isimlerini tahtından etmeye hazırlanan 12 genç oyuncu.

Rachel Weisz vs. Joey King

blank

Joey King, henüz 21 yaşında olmasına rağmen pek çok başarılı yapımda rol aldı. Hatta The Act dizisindeki rolü kendisine En İyi Kadın Oyuncu kategorisinde Altın Küre adaylığı getirdi.

Michael Fassbender vs. George MacKay

blank

1917 filmiyle dikkatleri üstüne çeken George MacKay, henüz 28 yaşında. Yakışıklı oyuncu, Where Hand Touch ve Captain Fantastic gibi yapımlarda da rol almış ve oldukça beğenilmişti.

Eva Green vs. Kaya Scodelario

blank

Skins dizisiyle hafızalarda yer edinen Kaya Scodelario da henüz 28 yaşında olan bir başka başarılı isim. Kendisi Eva Green ile o kadar benziyor ki bu benzerliğin kimi zaman bizleri korkuttuğunu söyleyebiliriz!

Matt Damon vs. Lucas Hedges

blank

Günümüzün Matt Damon’ı olarak anılan Lucas Hedges, henüz 23 yaşında. Ancak şimdiden The Grand Budapest Hotel, Three Billboards Outside Ebbing, Missouri ve Lady Bird gibi unutulmaz yapımlarda rol aldı.

Amy Adams vs. Sophia Lillis

oyuncu

It filmindeki rolüyle hafızalara kazınan Sophia Lillis, henüz 18 yaşında. Aktif olarak birçok yapımda rol alan genç oyuncu, geleceğin Amy Adams’ı olma yolunda hızla ilerliyor. Özellikle ikilinin Sharp Objects dizisinde aynı karakterin farklı yaşlarını canlandırdıklarını da söyleyelim!

Kate Winslet vs. Florence Pugh

oyuncu

Lady Macbeth, Little Woman ve Midsommar’da hayat verdiği karakterlerle tanıdığımız Florence Pugh, henüz 24 yaşında. Standart güzellik algısını yerle bir etmeyi hedefleyen oyuncu, kilosuyla ilgili gelen eleştirilere tahammül edemiyor. Tıpkı Kate Winslet gibi!

Hugh Grant vs. Freddie Highmore

oyuncu

Charlie’nin Çikolata Fabrikası gibi unutulmaz yapımlarda rol alan Freddie Highmore, henüz 28 yaşında. Ancak kendisinin oyunculuk geçmişi oldukça derin. Bu nedenle geleceğin Hugh Grant’i olarak anılıyor.

Nicole Kidman vs. Elle Fanning

oyuncu

Elle Fanning, henüz 22 yaşında olmasına rağmen öylesine önemli yapımlarda yer aldı ki kendisinden yaşça büyük oyuncuların onu kıskanmasına şaşırmamak gerek! Nicole Kidman ile olan benzerliği ise şaşırılmayacak gibi değil.

Edward Norton vs. Alex Lawther

oyuncu

İlk olarak Black Mirror dizisiyle karşımıza çıkan Alex Lawther, henüz 25 yaşında. Kendisi The End of the F***ing World dizisindeki rolüyle hatırı sayılır bir hayran kitlesi edindi.

Natalie Portman vs. Lily-Rose Depp

oyuncu

Johnny Depp ve Vanessa Paradis’nin kızı Lily-Rose Depp’in başarılı bir oyuncu olmasına pek de şaşırmamak gerek! Kendisinin The King filminde Timothée Chalamet ile birlikte rol aldığını da söyleyelim. Unutmadan, Natalie Portman ile olan benzerliğine ne demeli? 😱

Leonardo DiCaprio vs. Douglas Booth

oyuncu

Günümüzün Di Caprio’su olarak anılan Douglas Booth, henüz 28 yaşında. Ancak şimdiden Romeo & Juliet gibi önemli yapımlarda rol aldı.

Scarlett Johansson vs. Mia Goth

blank

Henüz 26 yaşında olmasına rağmen Lars von Trier ve Luca Guadagnino gibi önemli isimlerle çalışan Mia Goth, oldukça parlak bir oyunculuk kariyerine sahip olacak gibi duruyor. Scarlett Johansson ile olan benzerliği de bunun bir kanıtı gibi. 😊

Kaynak: 1

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button